SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ströare 15685255
nr 1568 5255
Ströare
2 st + sked, silver, 1800-tal. Längd: 15-23, vikt: 150 gr
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:55:08
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Ströare
nr 1568 5255
Ströare
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 2 oktober 2023 |
Silver
Silver